محل تبلیغات شما

برای بخشیدن باید یکی‌یکیبندهای اهریمنی را از پای خود جدا کنیم و این همت ما را می‌طلبد ،برای بخشیدن نیازبه بندهای الهی داریم که باز کردنش کار ما نیست .جشن گل‌ریزان فرصتی است تا مننوعی برای خودم کاری انجام دهم و ممنون هستم از نگهبان کنگره 60 که این فرصت را دراختیار من و مسافرم  قرارداد.

به مناسبت جشنگل‌ریزان مصاحبه‌ای داریم با همسفر سمیرا که سعادت حضور در لژیون سردار را دو سالاست دارند این دو بزرگوارهمسفر سمیرا و مسافر امیرحسین،جزء قبول‌شدگان آزمون‌های کمکراهنمای هستند و دو سال از رهای آن‌ها از دام اعتیاد می‌گذرد.

حسو حال گذشت، بخشش ، مهربانی، باهم بودن، یکی بودن را به‌راحتی می‌توان در لژیونسردار دید. آقای مهندس همیشه به دنبال راه‌هایی برای مسافران و همسفران بوده وهستند که روزبه‌روز به حال خوش و حس‌های زیباتری برسند و به نظر من تغییر ناملژیون مالی به لژیون سردار یکی از بهترین عملکردهایی بوده که آقای مهندس بر سر راهما همسفران و مسافران گذاشته‌اند

گزارش عملکرد لژیون 9 (کمک راهنما حدیث)

خلاصه سی دی (شکل گیری نیروها) از استاد امین

کارگاه آموزشی خصوصی همسفران،دوشنبه 98/7/29

لژیون ,سردار ,داریم ,سال ,مسافران ,جشن ,لژیون سردار ,جشن گل‌ریزان ,در لژیون ,آقای مهندس ,دو سال

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

jecarpayquar رپ monadi Sabine's info لبخند : ) با شناسه م ن فرشته عشق landlinetre سامانه پیامک صوتی پایاپردازش فیلم انیمه Ashley's memory