محل تبلیغات شما

برای بخشیدن باید یکی‌یکیبندهای اهریمنی را از پای خود جدا کنیم و این همت ما را می‌طلبد ،برای بخشیدن نیازبه بندهای الهی داریم که باز کردنش کار ما نیست .جشن گل‌ریزان فرصتی است تا مننوعی برای خودم کاری انجام دهم و ممنون هستم از نگهبان کنگره 60 که این فرصت را دراختیار من و مسافرم  قرارداد.

به مناسبت جشنگل‌ریزان مصاحبه‌ای داریم با همسفر سمیرا که سعادت حضور در لژیون سردار را دو سالاست دارند این دو بزرگوارهمسفر سمیرا و مسافر امیرحسین،جزء قبول‌شدگان آزمون‌های کمکراهنمای هستند و دو سال از رهای آن‌ها از دام اعتیاد می‌گذرد.

حسو حال گذشت، بخشش ، مهربانی، باهم بودن، یکی بودن را به‌راحتی می‌توان در لژیونسردار دید. آقای مهندس همیشه به دنبال راه‌هایی برای مسافران و همسفران بوده وهستند که روزبه‌روز به حال خوش و حس‌های زیباتری برسند و به نظر من تغییر ناملژیون مالی به لژیون سردار یکی از بهترین عملکردهایی بوده که آقای مهندس بر سر راهما همسفران و مسافران گذاشته‌اند

گزارش عملکرد لژیون 9 (کمک راهنما حدیث)

خلاصه سی دی (شکل گیری نیروها) از استاد امین

کارگاه آموزشی خصوصی همسفران،دوشنبه 98/7/29

لژیون ,سردار ,داریم ,سال ,مسافران ,جشن ,لژیون سردار ,جشن گل‌ریزان ,در لژیون ,آقای مهندس ,دو سال

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بابیت و بهائیت در ترازوی نقد خرید اسكیت دو چرخ کودکانه بچگانه دخترانه پسرانه 2020 ثبت شرکت - ثبت لوگو - ثبت شرکت خاص فروشگاه آقای انگلیسی آنلاین New navigator لژیون مسافر مهدی پوستی 911teb ثبت شرکت - ثبت شرکت مسئولیت محدود emasakges