محل تبلیغات شما

وقتی من در حال سفر کردن هستم، یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین مسائل یا مشکلاتی که با آن روبه‌رو هستم، مشکل در جهان ذهنی است. زیرا اتفاقات زیادی در آن می‌افتد و بخش بزرگی از زندگی من، زندگی در جهان ذهنی است.علم کنگره به شناخت این جهان عظیم پرداخته است، زیرا دانسته که فرد مصرف‌کننده، دارای یک مشکل بزرگ در جهان ذهنی خودش است. البته افرادی هم که تجربه مصرف مواد را نداشته‌اند ممکن است با این مشکل روبه‌رو باشند که مطمئناً در جهان امروز همینطورهم هست و عده زیادی از انسان‌هایی که در این کره خاکی در حال زیستن هستند درگیر با جهان ذهنی خود هستند. من همیشه به این موضوع فکر می‌کنم که من چقدر خوشبخت هستم که از طریق مصرف مواد مخدر، راهم به کنگره 60 باز شد، و اگرنه، از کجا می‌فهمیدم که صور پنهان چیست، جهان ذهنی چیست و چه تأثیری در زندگی من دارد. البته ممکن است مطالبی دراین‌باره، بیرون از کنگره خوانده باشم اما مطمئن هستم حتی بزرگ‌ترین روانشناسان دنیا هم نتوانسته‌اند به زیبایی کنگره و استاد امین این علم که در مورد شناخت انسان است را بشکافند و توضیح دهند. البته این نظر من است. چون علم کنگره60 آمیخته بافرهنگ عرفانی شرق است و این خودش طعم و عطر دل‌نشینی به آن می‌دهد که قابل‌مقایسه با هیچ علم روان‌شناسی در دنیا نیست. بگذریم، از بحث خود که در مورد جهان ذهنی است دور نشویم؛ این مطالب مقدمه‌ای برای همین موضوع بود.

گزارش عملکرد لژیون 9 (کمک راهنما حدیث)

خلاصه سی دی (شکل گیری نیروها) از استاد امین

کارگاه آموزشی خصوصی همسفران،دوشنبه 98/7/29

جهان ,ذهنی ,کنگره ,علم ,زندگی ,البته ,جهان ذهنی ,در جهان ,ذهنی است ,که در ,در مورد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آی تی دانلود آینه شمس Rita's game Maryann's notes schulmaneter Vmedicine ***هیـئـت بسیـجیــان بقـیه الله الاعظـم (عج) خزانه شهید بخارایی maibohmukea سینی نشا اصفهان کویر حضور و امید ظهور